Батькам майбутніх першокласників Лохвицької гімназії №1!

Гімназія оголошує про початок розгляду електронних заяв(зразок заяви додається), поданих батьками на електронну адресу Лохвицької гімназії gimnaziya1@ukr.net.

Правильно оформлені заяви з необхідними сканами документів будуть взяті до уваги під час зарахування дитини до школи. Про недостатні дані батькам буде повідомлено в телефонному режимі.

Необхідні скани документів:

1. Свідоцтво про народження дитини.

2. Документ, що посвідчує проживання дитини на території обслуговування гімназії.

Оригінали медичної довідки та карти щеплень у разі неможливості їх підготувати під час карантину, можуть бути виготовлені після завершення карантинних заходів, проте є обов’язковою умовою зарахування.

Нагадуємо, що зарахування дитини до 1 класу відбудеться відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року №367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» з урахуванням карантинних заходів. Умовою зарахування є наявність та надання оригіналів та завірених копій документів:

1. Пред’явлення документу, який посвідчує особу заявника.

2. Заява з особистим підписом.

3. Свідоцтво про народження дитини ( пред’явлення оригіналу та надання копії).

4. Оригінал документу, який посвідчує проживання дитини на території обслуговування гімназії.

5. Медична довідка встановленого зразка з картою щеплень (оригінали).

Інформація про спосіб подачі оригіналів документів у зв’язку із карантинними заходами буде уточнюватись. Слідкуйте за оголошеннями на сайті гімназії.

Право на першочергове зарахування мають такі діти:

1) які проживають на території обслуговування гімназії, на підтвердження якого батьки разом із заявою подають копію одного з документів про місце проживання;

2) є рідними братами, сестрами дітей, які здобувають освіту у гімназії;

3) є дітьми працівників гімназії .

Зразок заяви

Директору

Лохвицької гімназії № 1

Лисенко Наталії Іванівні

_____________________________________________________________

(ПІП одного з батьків)

проживають за адресою:

телефон___________________

ЗАЯВА

Прошу Вас зарахувати мого сина (дочку) _____________________________________________________________________

до 1 класу з 01 вересня 2020 року.

Дата народження «____» ________________ _______ року.

Ознайомлений(а) зі Статутом Лохвицької гімназії №1, ліцензією на здійснення навчальної діяльності, правилами прийому до школи, іншими документами, які регламентують організацію навчального процесу.

___________ _____________

(Дата) (Підпис